top of page

iPhone X ekran değişimi

Güncelleme tarihi: 16 Mar 2023

iPhone X ekran değişimi fiyatı 120 Gün CepServis teknik servis garantisi ile birlikte 1200 TL‘dir. Orijinal OLED muadil ürün kullanılır. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez. Telefona ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.iPhone X ekran değişimi 15 dakika süresi teknik servisimiz mobil servis adresinize gelir 20 dakika içinde yanınızda hemen değişimi yapıp teslim edilir.

iPhone X teknik servis fiyatlandırması

iPhone X ekran değişiminin yanı sıra teknik servisimizde arıza yaşanan diğer parçaların değişimi de yapılmaktadır. Hemen aşağıda yapılan işlem ve teknik servis fiyatlandırması paylaşılmıştır.

 

Sorulan sorular ve cavaplar

iPhone X ekran değişimi ile sıkça sorulan sorular ve cevaplarını hemen aşağıda paylaşıyoruz.


1. iPhone X ekran değişimi fiyatı ne kadar?

iPhone X ekran değişimi fiyatı 1200 TL'dir.


2. iPhone X ekran değişimi süresi nedir?

iPhone X ekran değişimi adresimize geldiğimiz taktirde ortalama 20 dakika içinde gözünüzün önünde hemen değiştirip veriyoruz.


3. iPhone X ekran değişimi sonrasında garanti veriyor musunuz?

Evet. Telefonunuz 120 gün Cepservis onaylı ekran garantisi vermekteyiz.


4. iPhone X ekran değişimi yaptırdığımda bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefonunuz sıfırlanmaz.

 

iPhone X ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi?


Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir. Bu sebeple iPhone X ekranı kırıldı ise garanti kapsamı dışında kalır.


iPhone X ekran değişimi nasıl yapılır.


iPhone X ekran değişimi, teknik servis seviyesinde bir işlemdir ve doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle doğru araçlara ve yedek parçalara sahip olmak gerekir. Ayrıca, bu işlemi yapmak için tecrübeli bir teknisyen olmak da önemlidir. Aşağıda, iPhone X ekran değişimi adımlarını içeren bir rehber sunulmaktadır.

  1. İlk olarak, telefonunuzun bataryasını kapatın ve telefonu açma tuşunu basılı tutarak kapatın.

  2. Ardından, ısıtıcı bir cihaz kullanarak ekranın etrafındaki yapışkanı yumuşatın. Bu yapışkan, ekranın telefonun gövdesine tutunmasını sağlar. Isıtıcı cihaz kullanırken, ekranın üzerinde ısı hasarı oluşmaması için dikkatli olunmalıdır.

  3. Isıtıcı cihazı kapatın ve bir ventosa yardımıyla ekranı yavaşça çıkarın. Ekranı çıkarmak için hafif bir basınç uygulayın, ancak fazla zorlamayın, çünkü ekranın kablolarını hasar verebilirsiniz.

  4. Ekranı kaldırdıktan sonra, altındaki bağlantı kablosunu çıkarın. Bu kablo, ekranın telefonun anakartıyla bağlantısını sağlar. Kabloyu çıkarmak için küçük bir plastik aparat kullanın. Parmaklarınızı kullanmamanız önemlidir, çünkü kabloyu zarar verebilirsiniz.

  5. Eski ekranı çıkarın ve yeni ekranı bağlantı kablosuyla birleştirin.

  6. Ekranı yerine takın ve telefonunuzun çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Eğer telefon çalışmıyorsa, bağlantıları kontrol edin ve gerekirse tekrar takın.

  7. Son olarak, yeni ekranın etrafındaki yapışkanı yerine takın ve ekranı telefonun gövdesine bastırarak yeniden takın.

Yukarıda bahsedilen adımlar, iPhone X ekran değişimi işlemini gerçekleştirmek için genel bir rehberdir. Ancak, bu işlemi gerçekleştirirken dikkatli olmak ve özen göstermek önemlidir. Eğer kendiniz yapmakta zorlanırsanız, bir teknik servise başvurmanızı öneririz.930 görüntüleme3 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

3 Comments


İPHONE MODELLERİN GÜVENİLİR TAMİR SERVİSİ

Like

EMİNE KÖSE
EMİNE KÖSE
Apr 08, 2023

kaliteli hizmet

Like

Neslihan Tamgul
Neslihan Tamgul
Mar 13, 2023

İphone x ekran değişimi ekran kalitesi

Like
bottom of page