İphone 7 Plus Ekran Değişimi

Cep Servis profesyonel bir hizmet vermek adına İphone 7 plus ekran tamiri yerinde ve de en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.
Türkiye’ de ilk kez yerinde servis hizmetini biz başlatmış bulunuyoruz.


Servisimizin kurulma amacı sizin hizmeti teknik servisin ayağına giderek değil de teknik servisin sizin ayağınıza gelerek gerçekleştirilmesini sağlamaktır.
Peki, bu hizmetin size kazandırdığı neler olabilir?
• Çok yoğun bir şekilde çalışabilirsiniz ve işinizden başınızı kaldırabilecek vaktiniz yoktur. Biz size zaman kazandırmak için yanınıza gelerek bulunduğunuz noktada size hizmet sağlarız.
• İphone 7 plus cam değişimi esnasında gözünüz bizde olur ve aklınızda acaba sorusu kalmamış olur.
• Kaliteli bir servis nereden bulurum sorusunu kafanızdan silersiniz.
• Aynı gün içerisinde cep telefonunuzdaki sorunları çözüyor ve telefonsuz kalmamanızı sağlayabiliyoruz.
NASIL BİR HİZMET SAĞLAYABİLİYORUZ?
• Cep telefonu ekranım kırıldı ne yapmam lazım sorusunun yanıtını buluyorsunuz.
• Bazen farkında olmadan cep telefonunuzun camının çatlamasına neden olabiliyorsunuz bu durumda telefonunuzun camını yenisiyle değiştirebiliyoruz.
• Cep telefonunuzda her şey norma ancak bir türlü görüntü alamıyorsunuz. Bu durumda tekrar eski haline getirebiliyoruz.
Cep telefonunuzun camı kırıldığı anda artık o cam değişim olmadan kullanamazsınız. Ve bir cam kırıldı diye de cep telefonunuz çöpe atmak durumunda değilsiniz. iphone 7 Plus cam tamiri sayesinde cep telefonunuzu yeniden kullanabilir ve bunun içinde yüksek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.
Servisimiz bu konuda yılların birikimine sahiptir. Bu nedenle de garantimizi yanınızda tamir sürecimizle size sunabiliyoruz. Birçok kişinin kafasındaki sorun cep telefonumu tamir ettirdikten sonra ya yine aynı sorunu yaşarsam oluyor dolayısıyla biz bu sorunu kökünden hallederek sizlere garantili hizmet sağlayabiliyoruz. Tamir esnasında kullanmış olduğumuz tüm parçalar ve de ekipmanlarımız yurt dışından getirilmiş olup profesyonel işçilik için sizlerin hizmetine sunulmuştur. Vermiş olduğumuz hizmet neticesinde cep telefonunuzun dokunmatik ekranı hiçbir şekilde bu durumdan etkilenmiyor. Hizmetimizin ortalama süresi 1 saattir ve tamir sonrasında cep telefonunuz ilk gün aldığınız kaliteye tekrar dönüyor.