İphone 6s Plus Ekran Değişimi

İphone 6s Plus cep telefonu teknolojisinde kendi alanında ciddi bir başarıya sahiptir. Gerek görüntü kalitesi gerekse tasarımı ciddi anlamda kullanıcılarının her zaman beğenisini kazanmış ve keyifli bir şekilde kullanmasına olanak tanımıştır. Ancak her cihazda olabileceği gibi İphone cep telefonlarında da bazen sorunlar meydana gelebiliyor. Ancak önemli nokta bu sorunların bir an önce giderilebiliyor olmasıdır. İphone Clinic olarak bizler bu konuda her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bunu da en iyi şekilde başarmış firmayız.
Sektör içerisinde 12 yıldan beridir aktif bir şekilde bulunuyor olmamız aynı zamanda İphone cihazlarının arızalandığında ilk tamir noktası olarak bizim tercih edilmemizi sağlamıştır. Bizi tercihe den kullanıcıların her zaman bir ayrıcalığı vardır. Örneğin İphone 6s plus cam değişimi hizmetini bulunduğunuz noktada gerçekleştirebiliriz. Sizin bize bir konum atmanız bunun için yeterli olacaktır. Profesyonel ekiplerimiz anında belirtmiş olduğunuz konuma gelerek sizinle iletişim kurup iphone 6s plus ekran tamiri hizmetine başlayacaktır. Tamir işlemi esnasında kullandığımız ürünler % 100 orijinaldir bu nedenle de cep telefonunuz ve bizim değiştirmiş olduğumuz parçalar garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır.
iphone 6s plus cam tamiri size cep telefonunuz bozulduğunda onu atmak ve yerine daha pahalısını alma sıkıntısından kurtaracaktır.
SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?
• Batarya Sorunlarının Giderilmesi
• Ekran Kırılmalarında Yeniden Değişim
• Ekran Çatlaklarının Tamiri
• Ekranınızda Meydana Gelen Sararmaların Çözümü
Cep telefonlarının gelişmiş teknolojileri onların bir yandan daha fazla kullanılmasını sağlarken bir yandan da daha basit bir şekilde bozulmalarına neden olabilmektedir. Örneğin fazla kullanım sonucunda ekran dokunmatiğinin hassasiyeti ortadan kaybolur ya da ekranı istemeden çizilmesine neden olabilirsiniz. Bu durum cep telefonunun doğru bir şekilde çalışmamasına neden olacaktır. Çözüm ise bize ulaşmaktan geçer yapacağınız küçük bir işlem neticesinde bizimle iletişime geçerek bulunduğunuz noktaya gelmemizi sağlayabilirsiniz. Hizmet ekibimiz göndermiş olduğunuz konumunuz doğrultusunda size ulaşarak yerinde bir servis hizmeti sağlayacaktır. Böylelikle zaman kaybetmeden garantili bir tamir servisini ayağınıza getirmiş olacaksınız.