İphone 6 Plus Ekran Değişimi

Günümüz teknolojisi iyiden iyiye gelişti ve gelişen bu teknoloji sayesinde kullanmış olduğumuz her cihaz biraz daha hassaslaştı. Gerek kasa özellikleri gerekse dokunmatik olan ekranları bu hassasiyet neticesinde de bir müddet sonrasında arızaların görülmesine neden oldu. Böyle sorunlar her cep telefonu kullanıcısının sıkça başına gelebilecek düzeydedir. Ancak burada önemli olan konu cep telefonunuz bozulduğunda ya da ekranının zarar gördüğünde ne yapacağınızı bilmenizden geçer. Çünkü bu tür işlemlerin geri dönüşü vardır ve yapılacak bir işlem sonrasında yeniden eski haline dönüş yapabilirsiniz.

Buradaki önemli nokta ise doğru bir teknik servis bulmaktır. Çünkü piyasada bu sektörde hizmet verdiklerini iddia eden ancak sorunun ne olduğunu anlamayacak kadar bilgisizliğe sahip olan firmalarda vardır. Bunlara aslında firma demek çok uygun olmayacaktır. Ancak sizin bunu anlayabilmeniz içinde ya daha öncesinde bir araştırma yapmanız ya da verdiğiniz ürünün son durumunu görmeniz neticesinde olacaktır.

Bizler İphone Clinic olarak özellikle İphone 6 plus cam değişimi konusunda sizlere sorunsuz ve de kaliteli bir hizmet sağlayabiliriz. Bizim hizmetimizde her zaman müşteri esastır ve bu nedenle de iphone 6 plus ekran tamir işlemini yerimizde değil yanınızda çözmeyi tercih ettik.

Bu hizmetin size kazandırdığı birçok önemli başlık olacaktır. Bunların en başında ise garanti kapsamımız gelecektir. Çünkü firmamız tarafından değişimi yada tamiri gerçekleştirilmiş olan her arıza çeşidi garantimiz altındadır. Yalnızca İstanbul değil aynı zamanda tüm Türkiye’ye en hızlı hizmeti sağlayabileceğimiz konusunda iddialı olduk ve bundan sonra da bu iddiamızı sonuna kadar sürdüreceğiz. Bizim için iphone 6 plus cam tamiri konusunda imkânsız yoktur. Arıza işleminiz tespit edildikten sonra hızlı bir şekilde camın değişim işlemi gerçekleştirilir.

Bu işlem için kullanılan cihazlarımız yurt dışından özel olarak getirilmiş ve de profesyonel eller tarafından kullanılmaktadır.

Bu İşi Biz Başlattık

Bu zamana kadar hayal dahi edilmeyen yerinde onarım hizmetini biz başlattık iddia ediyoruz ki bizden daha hızlısı da yoktur. Çünkü 1 saat gibi kısa süre içerisinde cep telefonunuzun ya da tabletinizin camını orijinali ile değiştirebiliyoruz.